Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Netkané textilie

 • Kontakt
 • PIPO-2 - automatický hlásič

  PIPO-2 - akustický hlásič (PE 11/2004)
  Popis konstrukce

  PIPO - 2 je zařízení, provozované buď samostatně nebo ve spojení s EZS, které reaguje na pohyb nebo jiný signál přehráním výstražného textu. Další využití je možné v průmyslu například jako hlasové upozornění před spuštěním stroje.

  PIPO-2 na displeji zobrazuje datum a čas posledních 20 narušení, má výstup pro externí sirénu nebo reflektor a další funkce.

  Přístroj má výstup pro reproduktor 20W a výstup na připojení externího zesilovače, zálohovací akumulátor na minimálně 4 dny provozu.

  Celková kapacita hlasové paměti je 75s (použit chip ISD2575), po domluvě je možné zvýšení na 90s nebo až 4 minuty.

  Přístroj PIPO-2 může hlášením reagovat na dva externí signály, výpadek a obnovení síťového napájení.

  Podobné zařízení je i průmyslový hlasový modul pro 16 hlášek, který je použitelný pro podobné účely jako PIPO-2, ale vzhledem k širokým možnostem nastavování je výrazně univerzálnější a kvalita zvuku je podstatně vyšší, případně i hlasové moduly na SD kartu HLM - 300 (stolní) nebo HLM - 310 (do rozvaděče).

  Ceník

  Cena hlásiče PIPO 2 je při odběru 1 kus 4675 Kč bez DPH včetně nabíječky a záložního akumulátoru. Standardní dodací termín pro větší množství jsou 4 týdny (zakázková výroba v ČR), kusové odběry vybavujeme obvykle ihned ze skladu. Při vyšších odběrech nabízíme výrazné slevy. Hlásič se dodává bez reprosoustavy a bez čidla, které se obvykle využije stávající z instalace zabezpečovacího zařízení. Nabídka našich čidel a reprosoustav je uvedena níže.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  PIPO - 2 Odpuzovač zlodějů, uzamykatelná skříňka, vč. napáječe a záložního akumulátoru - VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU, VOLEJTE PRO NÁHRADU4675 Kč5657 Kč
      Pro spouštění hlášení PIPO - 2 dodáváme vhodná PIR pohybová čidla nebo reflexní čidla reagující na přerušení optického paprsku. Podrobnější nabídku si můžete vyžádat e-mailem.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  Čidlo přiblížení PIR vhodné pro spojení s hlásiči, dosah volitelný 6/4/2 m - do 15 dnů370 Kč448 Kč
    
  Čidlo optické retroreflexní vhodné pro spojení s hlásiči, vzdálenost max. 2 m, včetně odrazky - do 20 dnů1300 Kč1573 Kč
      Venkovní i vnitřní reproduktory (pokud nepoužijete vlastní nebo nevyužijete centrální instalaci) prodáváme zvlášť, napište si o ceník reprosoustav a konkrétní nabídku. Následující položky ceníku berte prosím jen jako průřez naší nabídkou (spíše tou částí pro náročnější zákazníky), pro konkrétní použití je vždy vhodné nás kontaktovat, podrobnou nabídku ozvučení prostoru vypracujeme zdarma.

  Pro případ potřeby ozvučit hlášením větší prostor nabízíme rozhlasové ústředny pro 100 V rozvod, které propojíme s hlasovým modulem. K rozhlasové ústředně je možné připojit i desítky reproduktorů podle jejich zvoleného příkonu. Rozhlasová ústředna je dála vybavena i vstupem pro mikrofon, který umožní vstoupit do hlášení s aktuální zprávou. Obrázkový katalog reprosoustav je ke stažení zde.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit  Ke stažení
  Jméno souboru Popis Velikost Datum
  pipo2_eagle.zip Schéma a DPS zařízení PIPO-2 144 KB 24.04.23 11:14
  pipo2.zip Firmware (HEX) pro procesor PIC16F873 (pokud máte zájem o zdrojový kód v C, napište mi e-mail, neměl by být problém se domluvit - pro nekomerční použití zadarmo) 9 KB 24.04.23 11:14