Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Netkané textilie

 • Kontakt
 • Jednotka pro řízení tloušťky řeziva na pásové pile

  Jednotka ODR-1 pro odměřování síly řeziva

  Jednotka ODR-1 je vestavné zařízení pro řízení tloušťky řeziva na pile. Zařízení umožňuje nastavení požadované tloušťky řeziva, zjištění průměru kmene a následně řídí zastavování posuvu pilové hlavy nebo polohování kmene tak, aby bylo dosaženo požadované tloušťky prken.

  V základním provedení je jednotka ODR-1 vybavena desítkou pamětí předvoleb tloušťky, které je možné aktivovat postupně stisky připojených tlačítek. V provedení ODR-1B je k jednotce možné připojit až deset tlačítek pro přímé vyvolání předvolby. Přímo na panelu jednotky ODR nejsou záměrně žádná tlačítka, považujeme za lepší řešení užití velkých průmyslových tlačítek mimo panel jednotky, které je možné obsluhovat v rukvicích.

  Po domluvě je možné do jednotky nahrát upravený software, který umožňuje automatické rozpočítání tloušťky kmene na různé tloušťky řezu tak, aby docházelo k co nejnižší tvorbě odpadu.

  Základní provedení jednotky ODR-1 umožňuje připojení rotačního inkrementálního snímače (enkodéru) k ose vertikálního posuvu pily, lankového "tahacího" snímače nebo magnetického lineárního snímacího proužku.

  Základní technické parametry:

  ParametrHodnota
  Napájecí napětí10 - 28 V DC
  Odběr prouducca. 150 mA
  Připojení snímačeúrovně TTL nebo 10 V
  Vstupy technologie a tlačítek10 - 28 V DC/AC
  Výstupní relédvě, 2 A / 50 V DC, AC
  KrytíIP 40 s ochranným štítem
  Teplotní rozsah0 - 40 °C *
  * - na objednávku - 25 až + 70 °C.

  Můžeme dodat kompletní sadu pro doplnění odměřování na pilu (včetně snímače, kabelu a případně kabelového vedení). Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  Jednotka ODR-1, VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU9700 Kč11737 Kč
    
  Jednotka ODR-1B (až 10 tlačítek), VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU10850 Kč13129 Kč