Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Naše konstrukce z časopisu Praktická elektronika

Ilustrační obrázek
Poznámka ke konstrukcím

Čas od času publikujeme v časopise Praktická elekronika konstrukce, které jsme si vytvořili pro vlastní potřebu a rádi se o ně podělíme.

Desky plošných spojů

Ke většině konstrukcí je možné objednat desky plošných spojů a naprogramované procesory. Po dohodě můžeme v naší prototypové dílně zajistit i osazení plošných spojů.

Zdrojové kódy

Většina zdrojových kódů a téměř všechny HEX soubory jsou zde na webu volně dostupné, takže si můžete procesor naprogramovat sami - jen upozorňuji, že konstrukce jsou zveřejněny jen pro nekomerční použití.

Zakázkové úpravy konstrukcí - zakázkový vývoj

To samé platí pro modifikace konstrukcí - pokud máte zájem o zakázkovou úpravu nebo jen nějakou technickou radu, napište. Nebývá problém se domluvit. Úpravy již existujících (zveřejněných) konstrukcí bývají celkem levné.

Poslední zveřejněné konstrukce
Ročník 2014


Záznamník EKG signálu - holter (3/2014)
LED osvětlení schodiště (8/2014)

Ročník 2013


Scénické ovládání LED osvětlení (8/2013)

Starší ročníky


Přesný elektroměr MPE-4
Elektronická zátěž
Voltmetr do elektromobilu
IRC čítač odměřovač
Digitální wattmetr
LC metr - generátor

Zesilovač pro nedoslýchavé

Předzesilovač TLE-3
Ekvalizér digitálně
Zesilovač s PIC
Univerzální hlasový modul

Výkonový servozesilovač
Optozávora
Univ. měřící deska
Hodiny do automobilu
Rychl. regulátor krokového motoruBezpečnost
Čtěte!

Autor předpokládá, že publikované konstrukce budou stavět jen osoby, které jsou v dostatečném rozsahu poučeny o principech funkce elektických obvodů a o bezpečnosti při práci s elektrickými zařízeními. Konstrukce, které využívají síťového napájení, by měly stavět jen osoby s odpovídajícím vzděláním!

Copyright
Čtěte!

Zde zveřejněné konstrukce jsou určeny jako podklady pro individuální stavbu přístroje. Komerční využití je podmíněno výslovným písemným souhlasem autora, stejně jako další publikování zde zveřejněných konstrukcí.