Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Netkané textilie

 • Kontakt
 • Expander pro 16 vstupů k hlasovým modulům HLMEX-16  Standardní provedení HLM-301 na DIN lištu
  Expander HLMEX-16
  Popis modulu

  Expander HLMEX-16 je určen pro připojení, resp. vestavbu k hlasovým modulům řad HLM-3xx a HLM-4xx. Při připojení jedné desky expanderu je počet vstupů rozšířen na celkových 16, při připojení dvou, tří či čtyř desek na 32, 48 resp. 64 vstupů.

  V některých případech je pro úsporu kabeláže vhodnější použít sběrnicové řízení hlasových modulů pomocí modulů sériových rozhraní.

  Deska expanderu je vybavena šestnácti optočleny oddělenými vstupy se spínacím napětím v rozsahu 5 až 28 V. Vstupy jsou rozděleny na dvě skupiny po osmi vstupech, které mají samostatně vyvedenou společnou zápornou svorku. Pro zjednodušení kabeláže jsou na desce expanderu k dispozici svorky s vyvedeným napětím + 12 V z modulu HLM-3xx (4xx).

  Součástí dodávky expanderu je propojovací kabel pro spojení expanderu s hlásičem.

  Expander je možné objednat v provedení pro montáž na DIN lištu nebo jako samostatný plošný spoj pro montáž čtyřmi šrouby M3.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  Expander - 16 napětím spínaných, galv. oddělených vstupů - VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU, VOLEJTE PRO NÁHRADU820 Kč992 Kč
      Možné modifikace

  Na objednávku vyrobíme expander pro jiná vstupní napětí, pro jinou konfiguraci vstupů (např. AC vstupy nebo pro "NPN" vstupní signály) nebo s odlišným typem svorek, například pro konektorové připojení signálů.

  Ke stažení
  Jméno souboru Popis Velikost Datum