Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Netkané textilie

 • Kontakt
 • Zvukový modul HLM-310  Konkrétní provedení HLM-310
  Hlasový modul HLM-310 pro montáž do rozvaděčů
  Popis modulu

  Hlasový modul HLM-310 je samostatný automatický hlásič pro použití v průmyslu, informační a zabezpečovací technice.

  Přehled funkcí zařízení:

  • Záznam až 3 hodin zvuku na paměťovou kartu SD nebo MMC.
  • Snadná změna nastavení hlásiče výměnou paměťové karty.
  • 4 optočleny oddělené vstupy 5 - 24 V pro spouštění hlášení s digitální filtrací zákmitů
  • Výkonový výstup 50 W / 4 ohmy, linkový výstup
  • Relé pro spínání případného přídavného zesilovače
  • Nahrávání hlášení na paměťovou kartu ve čtečce počítače, s moduly je dodávána aplikace pro Windows pro komfortní nastavování parametrů modulu
  • Možnost upgradování vnitřrního softwaru (firmware) hlásiče
  • Jako zvláštní úprava je možné doplnit funkci čtení číselných údajů z analogového nebo digitálního vstupu (např. čtení údajů měřících přístrojů, hlášení o stavu strojů nebo dopravní informace)

  Parametry jednotlivých hlášení:

  • Hlášení mohou být zaznamenána se vzorkovací frekvencí 22,050 nebo 37 kHz, rozlišení 12 bitů
  • Možnost nastavit opakované spouštění hlášení v případě, že není žádný vstup aktivován déle než po nastavený čas.
  • Nastavení ukončování hlášení - okamžité, pomalé nebo rychlé ztlumení, zákaz zastavení hlášení.
  • Možno zapnout náhodný výběr hlášení, spouštěného vstupem č. 1 - jeden vstup (např. od pohybového čidla) může spouštět až pět různých hlášení (např. reklam).
  Ceny

  VÝROBA HLÁSIČŮ ŘADY HLM-310 JE Z DŮVODU UKONČENÍ VÝROBY POUŽITÉHO NF ZESILOVAČE DOČASNĚ POZASTAVENA a pravděpodobně bude zcela ukončena. Náhrada je v prototypových množstvích a podobných cenách k dispozici - poptejte. Mechanické provedení je nicméně odlišné.

  Cena hlásiče je uvedena při odběru 1 kus včetně 512 MB paměťové karty a čtečky karet. Standardní dodací termín (jde o zakázkovou výrobu) lze v případě potřeby zkrátit na 8 pracovních dní. Při vyšších odběrech nabízíme výrazné slevy (10 - 50 procent), informujte se e-mailem. Novinka: pod označením HLM-340 nabízíme hlásič HLM-310 v provedení s uchycením na DIN lištu.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  Hlasový modul HLM-310 vč. příslušenství, 4 vstupy - VÝROBA UKONČENA, POPTEJTE NÁHRADU3300 Kč3993 Kč
    
  Hlasový modul HLM-310/VREG vč. příslušenství, 4 vstupy + 2 vstupy pro tlačítkové řízení hlasitosti (přidat/ubrat) - VÝROBA UKONČENA, POPTEJTE NÁHRADU3800 Kč4598 Kč
    
  Hlasový modul HLM-310 s uchycením na DIN lištu, vč. příslušenství - VÝROBA UKONČENA, POPTEJTE NÁHRADU3500 Kč4235 Kč
      Venkovní i vnitřní reproduktory (pokud nepoužijete vlastní nebo nevyužijete centrální instalaci) prodáváme zvlášť, napište si o ceník reprosoustav a konkrétní nabídku. Následující položky ceníku berte prosím jen jako průřez naší nabídkou (spíše tou částí pro náročnější zákazníky), pro konkrétní použití je vždy vhodné nás kontaktovat, podrobnou nabídku ozvučení prostoru vypracujeme zdarma.

  Pro případ potřeby ozvučit hlášením větší prostor nabízíme rozhlasové ústředny pro 100 V rozvod, které propojíme s hlasovým modulem. K rozhlasové ústředně je možné připojit i desítky reproduktorů podle jejich zvoleného příkonu. Rozhlasová ústředna je dále vybavena i vstupem pro mikrofon, který umožní vstoupit do hlášení s aktuální zprávou. Obrázkový katalog reprosoustav je ke stažení zde.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit  Pro reklamní aplikace nabízíme pro spouštění hlášení v reklamních instalacích vandalům odolná mosazná tlačítka, PIR pohybové spínače a reflexní čidla reagující na přerušení optického paprsku. Podrobnější nabídku si můžete vyžádat e-mailem.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  Vandal-odolné tlačítko mosazné, průměr 19 mm - do 15 dnů270 Kč327 Kč
    
  Čidlo přiblížení PIR vhodné pro spojení s hlásiči, dosah volitelný 6/4/2 m - do 15 dnů370 Kč448 Kč
    
  Čidlo optické retroreflexní vhodné pro spojení s hlásiči, vzdálenost max. 2 m, včetně odrazky - do 20 dnů1300 Kč1573 Kč
      Možné modifikace

  Na základě tohoto modulu je možné často jen pouhou změnou vnitřního softwaru vytvořit speciální hlasové aplikace pro různá použití - máte-li zájem o podobné zařízení, napište mi na ivo@strasil.net , můžeme se dohodnout. Ve výrobním programu máme i hlásiče v provedení na DIN lištu, prosím, informujte se e-mailem.

  Některé běžné modifikace je možné objednat přímo elektronicky. Pro ujasněné přesného technického provedení Vás budeme kontaktovat.

  PoložkaKč bez DPHKč vč. DPHKoupit
  Expander - 16 napětím spínaných, galv. oddělených vstupů - VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU, VOLEJTE PRO NÁHRADU820 Kč992 Kč
    
  Hlášení teploty (standardní rozlišení 0,1 °C, přesnost 0,5 °C) - pro domluvu o přesném provedení budeme kontaktovat - VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU, VOLEJTE PRO NÁHRADU1200 Kč1452 Kč
    
  Hlášení analogové hodnoty (rozlišení 10 bitů) - pro domluvu o přesné ceně a provedení budeme kontaktovat - VYŘAZENO Z VÝROBNÍHO PROGRAMU, VOLEJTE PRO NÁHRADU1800 Kč2178 Kč
      Modifikace hlásičů řady HLM:

  • Hlásič HLM-300 určený primárně pro reklamu a reklamní účely, program i zvuky jsou uloženy na MMC nebo SD paměťové kartě. Paměťová karta může nést až 3 hodiny zvuku. Hlásiče jsou vybaveny NF výstupem, výkonovým výstupem pro reproduktor, čtveřicí optočlenem oddělených vstupů a čtveřicí releových výstupů. Změna zvuků a nastavení se provede výměnou paměťové karty, kterou je možné pomocí speciálního programu přeprogramovat na každém počítači, vybaveném čtečkou paměťových karet v ceně několika stokorun.
  • Řídící jednotka pro dětská houpací autíčka, která přehrává současně dva zvuky a řídí chod motoru autíčka a blikání žárovek podle vhozených mincí a zadaného programu.
  • Doplnění HLM-16 o vstup pro teplotní čidlo a realizace mluvícího teploměru (ukázka MP3, 150 kB)
  Ke stažení
  Jméno souboru Popis Velikost Datum
  Navod-hlm310-v8.pdf Návod k instalaci a obsluze 1130 KB 24.04.23 11:14
  Setup.exe HLM-300 Setup pro HLM310 1046 KB 24.04.23 11:14