Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

GSM/SMS/webově ovládané informační tabule

Tabule vybavená GSM/SMS řídicí jednotkou, 55 spínaných světelných bodů
Dálkově ovládané informační tabule
Popis zařízení

Srdcem informační tabule je námi vyvinutá a vyráběná řídicí jednotaka tabule XJT-GSM. Tato řídicí jednotka je schopna podle konkrétní konfigurace:

  • ovládat až 64 světelných bodů (vysokosvítivých LED diod),
  • ovládat až 16 číslicových LED displejů,
  • ovládat hlasový modul v mluvících tabulích,
  • komunikovat s podřízenými řídicími jednotkami pro rozšíření tabule až na 2048 světelných bodů,
  • a ovládat textové velkoplošné LED displeje.

V typické instalaci jsou na informační tabuli umístěny symboly nebo popisky objektů a LED světelné body signalizují stav těchto objektů. Může jít například o provoz lyžařského vleku, restaurace či obchodů, nejbližší odjezdy autobusů, stav technologie (např. provoz kotlů) či dostupnost ubytovací kapacity v hotelech a penzionech (na fotografii).

Ovládání tabule je možné buď samostatnými SMS zprávami (přičemž je možné tabuli nakonfigurovat tak, aby umožnila ovládat jednotlivé LED světelné body jen oprávněným uživatelům, tedy např. majitel jednoho lyžařského vleku může ovlivnit jen stav "svého" světelného bodu).

Další možností ovládání je přenos dat před internet (pomocí spojení GPRS, WiFi nebo LAN): podle konkrétního provedení je možné jak z tabule přenášet do internetu (tj. na speciální WWW stránce je možné zobrazit stav celé tabule nebo některé konkrétní signálky), tak i z internetu pomocí webového prohlížeče nebo skriptů tabuli dálkově ovládat.

Detail řídicí jednotky tabule
Ceny a dodací termíny

Tabule tohoto provedení prosím poptejte. Dodací termíny se pohybují v rámci 2 až 6 týdnů podle provedení. Je možné dodat i samostatnou elektroniku nebo namontovat elektroniku do tabule, kterou si dodáte sami.

Pro některé aplikace mohou být zajímavé i naše mluvící infotabule. Ty je možné po doplnění o zde prezentovanou řídicí jednotku rovněž dálkově ovládat a konfigurovat.

Tabule vybavená GSM/SMS řídicí jednotkou, dodávka pro projekt aktualniubytovani.cz (foto © Bc.Krische)
Ke stažení
Jméno souboru Popis Velikost Datum