Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Testery pro výrobu a výstupní kontrolu: reference

Zařízení pro výstupní kontrolu vyráběných dílů - různá poloautomatické a automatická testovací zařízení.

Zpět na všechny reference

Zkušebna rotačních částí pro automotive výrobu

Zkušebna rotačních částí pro automotive výrobuZkušebna rotačních částí pro automotive výrobu
Zkušebna rotačních částí pro automotive výrobuPro zákazníka, vyrábějícího prvky pohonu elektromobilů, jsme vyvinuli a vyrobili elektrovýzbroj zkušebních stolic pro životnostní testy těchto prvků. Zařízení elektricky a mechanicky zatěžuje testovaný prvek podle zadaného programu, simulujícího provoz vozidla. Testy mohou trvat i několik měsíců, průběžné výsledky jsou ukládány do paměti zkušební stolice a z ní jsou déle přenášeny na centrální server k archivaci. Případné katastrofické sehlání zkoušeného prvku je detekováno tepelnými a vibračními ochranami a automaticky ukončí zkoušku.

Zákazník: undisclosed/nezveřejněno, Czech Republic, rok realizace: 2019

Tester PDU

Tester PDUTester PDU
Tester PDUZařízení je určeno pro zátěžové testování a výstupní kontrolu panelů PDU (Power Distribution Unit), používaných v datových centrech. Zařízení je založeno na principu tzv. transformátorové zátěže: jednotlivé proudové okruhy zařízení jsou zatěžovány vysokými proudy simulujícími odběr proudu v řádu desítek kW, ale celková spotřeba zařízení je nízka, v běžném provozu do 500 W. Zařízení je řízeno počítačem. Prováděné testy jsou přesně dokumentovány do databáze, součástí procesu testu je i uložení protokolu a tisk výrobního štítku.

Zákazník: Conteg Pelhřimov, rok realizace: 2014

Polarity Checker pro zkoušky reprodutorů

Polarity Checker pro zkoušky reprodutorůPolarity Checker pro zkoušky reprodutorů
Polarity Checker pro zkoušky reprodutorů

Zařízení Polarity Checker slouží k automatizované kontrole polarity reproduktoru při výstupní kontrole na výrobní lince reproduktorů. Reproduktor je připojen k výstupu Polarity Checkeru, který do reproduktoru vysílá pulsy známé polarity. K Polarity Checkeru je připojen mikrofon, který snímá vytvářený zvuk. Polarity Checker následně pomocí synchronní detekce určí polaritu reproduktoru a vyhodnotí ji buď jako správnou (NO) nebo chybnou (NOK). Podle nastavení přístroje může Polarity Checker po ověření správné polarity zapojení automaticky připojit k reproduktoru náš další výrobek: Tester reproduktorů - sweep NF generátor

Zákazník: PANASONIC Trstená SK, rok realizace: 2016

Tester reproduktorů - sweep NF generátor

Tester reproduktorů - sweep NF generátorTester reproduktorů - sweep NF generátor
Tester reproduktorů - sweep NF generátor

Zařízení slouží pro zkoušky reproduktorů v sériové výrobě. V automatickém režimu přístroj čeká na připojení reproduktoru - elektrické spojení je detekováno a do reproduktoru je přehrán zvuk 'sweep sine' - postupně přeladěný sinusový průběh v nastaveném rozsahu, podle potřeby i po průchodu filtrem typu dolní nebo horní propust s nastavitelnou strmostní. Vyhodnotí-li obsluha sluchem problematickou funkci reproduktoru, může přístroj přepnout do manuálního režimu, kdy může výstupní frekvenci generátoru ovládat velkým ergonomickým ovladačem.

Zákazník: PANASONIC Trstená SK, rok realizace: 2015

Převodník signálu dutinoměru Marposs

Převodník signálu dutinoměru MarpossPřevodník signálu dutinoměru Marposs
Převodník signálu dutinoměru Marposs


Převodník signálu z jednotky dutinoměru (hloubkoměru či jiného měřidla) Marposs srovnává měřenou hodnotu s nastavenými mezemi výstupní kontroly. Je-li měřená hodnota v mezích, spíná výstupní relé převodníku, které povoluje vstup měřeného dílu do dalšího výrobního procesu.

Zákazník: JTEKT Automotive, Pardubice, rok realizace: 2014

Analyzátor sítě pro testování čerpadel

Analyzátor sítě pro testování čerpadelAnalyzátor sítě pro testování čerpadel
Analyzátor sítě pro testování čerpadel

Jednoduchá aplikace s PLC Fatek a analyzátorem sítě Carlo Gavazzi pro testování čerpadel na konci výrobní linky - měří se, zda je proud a účiník motoru v požadovaných mezích podle zadaného typu čerpadla. Jsou podporovány jednofázová i třífázové stroje.

Zákazník: Sigma pumpy Hranice, rok realizace: 2014

Tester záložních baterií

Tester záložních bateriíTester záložních baterií
Tester záložních baterií

Tester záložních baterií pro servisy PDA Symbol Technologies / Motorola. Zařízení je schopno několikasekundovým automatickým testem na bázi měření vnitřního odporu akumulátoru, rychlosti nabíjení a vybíjení roztřídit záložní akumulátorky na kusy vadné, nejisté k dalšímu testování a na kusy dobré, a to bez ohledu na aktuální stav nabití. Samozřejmě je možné i běžné nabíjení a vybíjení či měření kapacity běžným způsobem. Kritéria testů jsou nastavovány z počítače, stejně tak je možné na počítači sledovat proces měření či tisknout protokoly.

Zákazník: Symbol Technologies Brno, rok realizace: 2007