Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Scénická technika: reference

Elektrovýzbroje scénické techniky, komponenty pro řízení pohybů a osvětlení scény pro divadelní aj. představení

Zpět na všechny reference

Elektrovýzbroj bočních vozů pro Nové divadlo v Plzni

Elektrovýzbroj bočních vozů pro Nové divadlo v PlzniElektrovýzbroj bočních vozů pro Nové divadlo v Plzni
Elektrovýzbroj bočních vozů pro Nové divadlo v PlzniElektrovýzbroj bateriově napájených bočních nájezdových vozů pro Novou scénu Divadla J.K.Tyla v Plzni. Naše technologie ovládá motory bočních vozů a zajišťuje jejich přesný nájezd na polohu pomocí ARC snímačů spolu s kalibračními kódovanými magnetickými spínači a reguluje rychlost jízdy. Vše je řízeno bezdrátově pomocí MODBUS/TCP a Profisafe.

Zákazník: Bosch Rexroth Brno, rok realizace: 2014

Elektronika bočních vozů a točny muzikálového divadla Wroclaw

Elektronika bočních vozů a točny muzikálového divadla WroclawElektronika bočních vozů a točny muzikálového divadla Wroclaw
Elektronika bočních vozů a točny muzikálového divadla Wroclaw


Kompletní elektrovýzbroj bateriově napájených bočních nájezdových vozů a bateriově napájené pojízdné kazetové točny pro muzikálové divadlo Capitol ve Vratislavi (PL). Zařízení zajišťuje dvoukanálové bezpečné bezdrátové ovládání zařízení, automatický a přesný nájezd na požadovanou polohu, řízení dobíjení baterií s automatickým připojením dobíječů i pokročilou diagnostiku systému.

Zákazník: OCHI Engineering Ostrava, rok realizace: 2013

Bezdrátové Tally light

Bezdrátové Tally lightBezdrátové Tally light
Bezdrátové Tally light

Tally light - červené světélko pro kameru, ovládané bezdrátově výstupy střižny. Napájení světélka na kameře z baterií, provedení s nízkou spotřebou (výdrž baterie typicky nad 6 měsíců). Možnost koexistence více systémů na jednom místě, každý systém může ovládat až 8 světélek.

Zákazník: BOQ s.r.o., Bratislava, rok realizace: 2014

Řídicí systém 5D kina

Řídicí systém 5D kinaŘídicí systém 5D kina
Řídicí systém 5D kina

Náhrada nevyhovujícího řídicího systému pro 5D kina: nová řídicí deska, bezpečný hlavní rozvaděč i konzultace k celkovému provedení instalace. Ovládání motorů pohybu lavice - pohony s frekvenčními měniči a zpětnou vazbou absolutními enkodéry spolu s ovládáním desítek vstupů a výstupů efektových zařízení systému v reálném čase.

Zákazník: XD Technology s.r.o. Brno, rok realizace: 2014

Převodník Ethernet / DMX512

Převodník Ethernet / DMX512, schopný práce v obou směrech komunikace s podporou protokolu Art-net nebo s možností ovládání jednoduchými příkazy protokolem UDP. Nastavení speciální aplikací nebo pomocí webového rozhraní zařízení, možnost vzdáleného upgradu firmwaru. Možnost rozšíření o analogové výstupy 0 - 10 V.

Zákazník: Intersono SG, a.s., rok realizace: 2013

Pohon lodičky pro Fantoma opery

Pohon lodičky pro Fantoma operyPohon lodičky pro Fantoma opery
Pohon lodičky pro Fantoma opery

Elektrovýzbroj pro ovládání lodičky v muzikálovém představení Fantom opery. Lodička je dálkově ovládána RC soupravou, její elektrovýzbroj navíc k řízení motorů zajišťuje kontrolu stavu baterií, lokální nouzovou jízdu a napájení efektového osvětlení. Takto vypadá lodička v akci.

Zákazník: Smart technik Újezd u Brna, rok realizace: 2014

Jednotka pro synchronizaci hydraulických pohonů

Jednotka pro synchronizaci hydraulických pohonůJednotka pro synchronizaci hydraulických pohonů
Jednotka pro synchronizaci hydraulických pohonů

Jednotka zabraňuje vzpříčení pohonu stolu dolní scény měřením rozdílu mezi výsuvem levého a pravého hydraulického pohonu. V normálním provozu slouží jednotka jako měřidlo chyby synchronizace pohonů, přičemž může výstupními kontakty zakázat další běh pohonů, je-li diference příliš vysoká. V nouzovém režimu je možné při ručním ovládání přímo podle zobrazení na jednotce pohony ovládat. Pro měření jsou použity lankové snímače s rozhraním SSI.

Zákazník: Bosch Rexroth Brno, rok realizace: 2014

Měřicí kufr pro tenzometry

Měřicí kufr pro tenzometryMěřicí kufr pro tenzometry
Měřicí kufr pro tenzometry

Měřicí kufr je určen jako pomůcka pro nastavování tahu lan v pohonných systémech scénické techniky. Kufr v sobě sdružuje průmyslový počítač na bázi Windows Embedded s dotykovým ovládáním, zesilovače pro tenzometry, bateriové napájení a zvukový výstup, který umožňuje obsluze práci i bez vizuálního kontaktu s obrazovkou přístroje. S okolím je měřicí kufr M13 schopen komunikovat po standardní sběnici USB. Celá sestava výrobku je umístěna v odolném plastovém kufru a samotná elektronika je skryta za hliníkovým čelním panelem s gravírovanými popisy.

Zákazník: Bosch Rexroth Brno, rok realizace: 2014