Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Reklama a děti: reference

Zařízení pro reklamu a hry, retail

Zpět na všechny reference

Měření a displej pro high-tech výčep

Měření a displej pro high-tech výčepMěření a displej pro high-tech výčep
Měření a displej pro high-tech výčep

Na žádost designérů ze známého studia Olgoj Chorchoj jsme navrhli a zrealizovali LED maticový displej do restaurace Lokál Dlouhá skupiny Ambiente. Displej zobrazuje teploty a průtoky piva včetně ilustrativních grafů historie, ceník piva a další informace, ručně zadávané obsluhou pomocí tabletu nebo mobilního telefonu. Během instalace jsme doplnili do technologie výčepu nové měření a vyřešili datové připojení ke stávajícím měřením. Zařízení je designově sladěno s výčepem a přehled a rozsah měřených dat dokazuje hostům, že restauraci na kvalitě záleží. Mediální pokrytí např. Czechcrunch. (Photo: 2x Ambi)

Zákazník: Ambiente / Lokál Dlouhááá Prague, rok realizace: 2019

Řídicí systém 5D kina

Řídicí systém 5D kinaŘídicí systém 5D kina
Řídicí systém 5D kina

Náhrada nevyhovujícího řídicího systému pro 5D kina: nová řídicí deska, bezpečný hlavní rozvaděč i konzultace k celkovému provedení instalace. Ovládání motorů pohybu lavice - pohony s frekvenčními měniči a zpětnou vazbou absolutními enkodéry spolu s ovládáním desítek vstupů a výstupů efektových zařízení systému v reálném čase.

Zákazník: XD Technology s.r.o. Brno, rok realizace: 2014

Řízení houpacích autíček a vláčků

Řízení houpacích autíček a vláčkůŘízení houpacích autíček a vláčků
Řízení houpacích autíček a vláčků

Od roku 2004 vyvíjíme elektroniku pro řízení dětských houpacích autíček a vláčků v obchodních centrech. Zařízení zajišťuje spouštění a regulaci rychlosti stroje podle napočítaných mincí z mincovníku nebo platebního terminálu včetně podpory více měn, časování intervalu a pozice zastavení stroje, přehrávání hudby během chodu stroje, přehrávání upoutávek a volitelných zvuků podle stisků herních tlačítek i ovládání blikání světel stroje. Ve video verzi je podporováno přehrávání videozáznamů. Diagnostikované poruchy jsou přenášeny formou SMS zpráv provozovateli, zálohovací baterie zajišťuje možnost detekce a upozornění na výpadek napájení. Úpravu nastavení, testování stroje a vyčítání počítadel chodů je možné provádět i bezdrátově, původní řešení s PDA bylo postupem času nahrazeno vlastním serverem a datovým přenosem diagnostiky s několika úrovněmi uživatelských zabezpečení. Serverový systém současně slouží pro zápis provedených servisních úkonů. (Foto: International Player)

Zákazník: International Player, s.r.o., rok realizace: 2020

Interaktivní střelnice NERF Gun

Interaktivní střelnice NERF GunInteraktivní střelnice NERF Gun
Interaktivní střelnice NERF Gun

Společnosti Authentica jsme vyvinuli jednouchou elektroniku pro reklamní střelnici hračkových pistolí NERF GUN, nyní instalovanou v hračkářství Hamleys v Praze. Detekce zásahu terče spouští zvukové a světelné efekty. Střelnice byla oceněna v rámci Popai Dach Awards 2017. (Foto: 1x Authentica)

Zákazník: Authentica, rok realizace: 2017

Ovladač pro autodráhu

Ovladač pro autodráhuOvladač pro autodráhu
Ovladač pro autodráhu

Zařízení, umístěné v trezorové skříni, řídí bezobslužnou autodráhu. Po vložení mincí je připojen ovladač k řídicí jednotce autodráhy na zadaný časový interval.

Zákazník: MaMaTo CZ, rok realizace: 2014

Interface pro jukeboxy

Interface pro jukeboxyInterface pro jukeboxy
Interface pro jukeboxy

Karta pro řízení jukeboxů, založených na PC platformě. Karta zprostředkovává vstupy od tlačítek a mincovníku a je schopna ovládat logické výstupy (světelnou signalizaci, umlčení zesilovače). Variantně je možné připojit segmentový LED displej a použít kartu pro autonomní řízení jednoduchých zařízení, například stolního fotbálku.

Zákazník: soukromý zákazník - Slovensko, rok realizace: 2008