Nevýrobní automatizace: reference

Aplikace pro automaty, informační systémy, hračky.

Zpět na všechny reference

Řídicí systém 5D kina

Řídicí systém 5D kinaŘídicí systém 5D kina
Řídicí systém 5D kina

Náhrada nevyhovujícího řídicího systému pro 5D kina: nová řídicí deska, bezpečný hlavní rozvaděč i konzultace k celkovému provedení instalace. Ovládání motorů pohybu lavice - pohony s frekvenčními měniči a zpětnou vazbou absolutními enkodéry spolu s ovládáním desítek vstupů a výstupů efektových zařízení systému v reálném čase.

Zákazník: XD Technology s.r.o. Brno, rok realizace: 2014

Řízení úschovních skříněk

Řízení úschovních skříněkŘízení úschovních skříněk
Řízení úschovních skříněk

Elektrovýzbroj pro úschovní skříňky založená na OS Linux s vícejazyčným dotykovým ovládáním. Jedna sada elektroniky řídí až 12 zámků úschovních skříněk. Součástí zařízení je GSM komunikace, volitelně může být instalován platební terminál pro bezkontaktní platby (VISA, Mastercard).

Zákazník: Boxline, rok realizace: 2014

Řízení houpacích autíček

Kompletní elektronika pro řízení dětských houpacích autíček a vláčků v obchodních centrech. Zařízení zajišťuje spouštění stroje podle napočítaných mincí z mincovníku včetně podpory více měn, časování intervalu a pozice zastavení stroje, přehrávání hudby během chodu stroje, přehrávání upoutávek a volitelných zvuků podle stisků herních tlačítek i ovládání blikání světel stroje. Diagnostikované poruchy jsou přenášeny formou SMS zpráv provozovateli. Úpravu nastavení, testování stroje a vyčítání počítadel chodů je možné provádět i bezdrátově, pomocí PDA s rozhraním Bluetooth.

Zákazník: International Player, s.r.o., rok realizace: 2015

Elektronické pozorovací stanoviště

Elektronické pozorovací stanovištěElektronické pozorovací stanoviště
Elektronické pozorovací stanoviště

Elektronické pozorovací stanoviště je zařízení ve formě odolného kufru, které se umísťuje na dopadovou plochu vojenského cvičiště během střelby. Zařízení napájí a ovládá připojenou IP kameru - pohyb kamery na speciální přesné polohovací hlavici i funkce objektivu. V zařízení je osazen průmyslový počítač KONTRON, je použita platforma Windows Embedded.

Zákazník: Univerzita obrany Brno, rok realizace: 2014

Výkonová jednotka regulace masážní vany

Výkonová jednotka regulace masážní vanyVýkonová jednotka regulace masážní vany
Výkonová jednotka regulace masážní vany

Výkonová jednotka s fázovými regulátory a výkonovými výstupy pro regulaci masážní vany a jejího LED RGB osvětlení. Schopna pracovat buď v autonomním režimu, řízeném místní klávesnicí, nebo jako periferie složitějšího dotykového regulátoru.

Zákazník: Santech, rok realizace: 2013

Terminál pro sledování výroby

Terminál pro sledování výrobyTerminál pro sledování výroby
Terminál pro sledování výroby

HW a SW řešení jednoduchého dotykového terminálu pro sledování výroby. Připojení Ethernet nebo Wi-Fi, možnost připojení rozšiřujících modulů a standardních průmyslových vstupů a výstupů. Na žádost zákazníka vytvořeno na platformě Beaglebone Black, OS Linux.

Zákazník: Hartmann-Rico, rok realizace: 2015

Řídicí jednotka pro turnikety

Řídicí jednotka pro turniketyŘídicí jednotka pro turnikety
Řídicí jednotka pro turnikety

Řídicí jednotka pro turnikety s RFID čtečkou, čtečkou 1D a 2D čárových kódů a možností provozu v autonomním režimu s ověřováním elektronického podpisu nebo v on-line režimu ve spojení s řídicím serverem. Volně programovatelné zobrazení na displeji, možnost vykonávat autonomně skripty v jazyce Python. Hlasitý zvukový výstup a široký sortiment připojitelných displejů, včetně typů s dotykovým ovládáním.

Zákazník: Perfect System (Colosseum) Praha, rok realizace: 2014

Regulátor LED osvětlení pro akvaristiku

Regulátor LED osvětlení pro akvaristikuRegulátor LED osvětlení pro akvaristiku
Regulátor LED osvětlení pro akvaristiku

Regulátor osvětlení plynule ovládá intenzitu LED osvětlení akvária v závislosti na časovém programu - simuluje denní cyklus rozednění a stmívání.

Zákazník: CORAL SHOP, rok realizace: 2014

Ovladač pro autodráhu

Ovladač pro autodráhuOvladač pro autodráhu
Ovladač pro autodráhu

Zařízení, umístěné v trezorové skříni, řídí bezobslužnou autodráhu. Po vložení mincí je připojen ovladač k řídicí jednotce autodráhy na zadaný časový interval.

Zákazník: MaMaTo CZ, rok realizace: 2014

Samosklápěcí WC prkénko

Samosklápěcí WC prkénkoSamosklápěcí WC prkénko
Samosklápěcí WC prkénko

Jeden z nejzvláštnějších úkolů, které jsme kdy řešili - vývoj řízení pro samosklápěcí prkénko na toaletu. Snímač detekuje obsazení WC a po určitém čase dá pokyn mechanickému systému (vyvíjen zákazníkem) k plynulému sklopení prkénka. To vše s velmi dlouhou životností baterie, v miniaturním provedení a s odolností v agresivním prostředí.

Zákazník: soukromý investor - Itálie, rok realizace: 2006

Interface pro jukeboxy

Interface pro jukeboxyInterface pro jukeboxy
Interface pro jukeboxy

Karta pro řízení jukeboxů, založených na PC platformě. Karta zprostředkovává vstupy od tlačítek a mincovníku a je schopna ovládat logické výstupy (světelnou signalizaci, umlčení zesilovače). Variantně je možné připojit segmentový LED displej a použít kartu pro autonomní řízení jednoduchých zařízení, například stolního fotbálku.

Zákazník: soukromý zákazník - Slovensko, rok realizace: 2008