Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

EZS / PZTS: reference

Poplachové systémy, elektronické zabezpečení budov a jiných aktiv

Zpět na všechny reference

Elektronické pozorovací stanoviště

Elektronické pozorovací stanovištěElektronické pozorovací stanoviště
Elektronické pozorovací stanoviště

Elektronické pozorovací stanoviště je zařízení ve formě odolného kufru, které se umísťuje na dopadovou plochu vojenského cvičiště během střelby. Zařízení napájí a ovládá připojenou IP kameru - pohyb kamery na speciální přesné polohovací hlavici i funkce objektivu. V zařízení je osazen průmyslový počítač KONTRON, je použita platforma Windows Embedded.

Zákazník: Univerzita obrany Brno, rok realizace: 2014

Terminál KAAPS

Terminál KAAPSTerminál KAAPS
Terminál KAAPS


Vývoj HW řešení terminálu pro výzkumný úkol KAAPS. Terminál je vybaven grafickým displejem, dvojicí RFID čteček a vstupy a výstupy kompatibilními se systémy EZS/PZTS. Zařízení je schopno i hlasového vstupu a výstupu. Podpora připojení Wi-Fi, IEEE 802.15.4, bateriová záloha napájení. Jedno z možných určení zařízení je 'chytrý domovní telefon' s možností videopřenosu a současně integrovanou funkcí zabezpečovacího systému - EZS.

Zákazník: FEKT VUT v Brně, rok realizace: 2011

Koncentrátor/ústředna EZS s LAN

Koncentrátor/ústředna EZS s LANKoncentrátor/ústředna EZS s LAN
Koncentrátor/ústředna EZS s LAN

Vývoj HW řešení koncentrátoru vstupů a výstupů pro systémy EZS (PZTS) s rozhraním LAN. Zařízení má být schopno autonomní funkce včetně zálohy napájení, nebo pracovat jako PoE napájený ethernetový koncentrátor vstupů a výstupů, kompatibilní s běžnými systémy EZS. Komunikace LAN, CAN, RS-485.

Zákazník: p. Dulík / UTB Zlín, rok realizace: 2012