Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Poloautomatický sklad

Zpět na všechny reference

Poloautomatický sklad

Poloautomatický skladPoloautomatický sklad
Poloautomatický sklad

Realizovaný systém se skládá z 200 kusů LED displejů, umístěných pod jednotlivými regálovými pozicemi. Na nich se skladníkovi zobrazují počty kusů výrobku k vychystání (odebrání) nebo vložení, načtené on-line z firemního informačního systému.

Každá jednotka displeje - elektronická značka - může navíc pro zvýraznění nebo odlišení indikace rozsvítit, případně rozblikat trojici z boku dobře viditelných LED diod. Poté, co skladník provede požadovanou akci, potvrdí ji stiskem tlačítka vedle displeje. Toto potvrzení se přenese do informačního systému, displej zhasne a po vychystání všech položek systém potvrdí ukončení práce.

Celé zařízení je podle fyzického uspořádání skladu rozděleno na 7 sekcí po cca. 30 regálových pozicích. Jednotlivé sekce se aktivují načtením čárového kódu z faktury resp. listu skladového pohybu ve čtečce tzv. skenovacího terminálu, umístěného na boční stěně řady polic.

Pro správu systému a případně i tisk skladových listů je v prostoru skladu umístěn počítač PC v provedení se zvýšenou ochranou proti prachu.

Všechny díly systému kromě počítače, který není pro jeho funkci nutný, jsou v provedení bez pohyblivých mechanických částí (např. ventilátorů, pevných disků) a s malou spotřebou, průměrná spotřeba jedné značky je nižší než 1 W. Propojení elektronických značek je provedeno sběrnicí RS-485, skenovací terminály jsou připojeny přes počítačovou síť Ethernet do internetu.

Naše firma realizovala a instalovala hardwarovou část zařízení (včetně mikrokódu displejů a skenovacích terminálů), SW informačního systému dodala firma iMagic, s.r.o.

Zákazník: 99 Europe, rok realizace: 2008

Elektroniku na zakázku pro vás vyvíjíme už 15 let.

Potřebujete i pro Vás moderní a spolehlivou elektroniku? Pro začlenění do Vašeho zařízení nebo kompletní nový výrobek či systém?

Zavolejte nám ☎ 537 014 211 nebo pište na vyvojari@egmenergo.cz. Rádi Vám poradíme s drobnými i složitými aplikacemi.