Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

GSM ovládané informační tabule

Zpět na všechny reference

GSM ovládané informační tabule

GSM ovládané informační tabuleGSM ovládané informační tabule
GSM ovládané informační tabule


Informační tabule ovládaná prostřednictvím SMS zpráv, s přenosem stavu na internet. Srdcem zařízení je námi vyvinutá a vyráběná řídicí jednotka tabule XJT-GSM. Tato řídicí jednotka je schopna podle konkrétní konfigurace: ovládat až 64 světelných bodů (vysokosvítivých LED diod), ovládat až 16 číslicových LED displejů a ovládat hlasový modul v mluvících tabulích, případně komunikovat s podřízenými řídicími jednotkami pro rozšíření tabule až na 2048 světelných bodů.

V typické instalaci jsou na informační tabuli umístěny symboly nebo popisky objektů a LED světelné body signalizují stav těchto objektů. Může jít například o provoz lyžařského vleku, restaurace či obchodů, nejbližší odjezdy autobusů, stav technologie (např. provoz kotlů) či dostupnost ubytovací kapacity v hotelech a penzionech (na fotografii).

Ovládání tabule je možné buď samostatnými SMS zprávami (přičemž je možné tabuli nakonfigurovat tak, aby umožnila ovládat jednotlivé LED světelné body jen oprávněným uživatelům, tedy např. majitel jednoho lyžařského vleku může ovlivnit jen stav 'svého' světelného bodu).

Další možností ovládání je přenos dat před internet (pomocí spojení GPRS, WiFi nebo LAN): podle konkrétního provedení je možné jak z tabule přenášet do internetu (tj. na speciální WWW stránce je možné zobrazit stav celé tabule nebo některé konkrétní signálky), tak i z internetu pomocí webového prohlížeče nebo skriptů tabuli dálkově ovládat.

Zákazník: Ing. Krischke / Pavlov, rok realizace: 2011

Elektroniku na zakázku pro vás vyvíjíme už 15 let.

Potřebujete i pro Vás moderní a spolehlivou elektroniku? Pro začlenění do Vašeho zařízení nebo kompletní nový výrobek či systém?

Zavolejte nám ☎ 537 014 211 nebo pište na vyvojari@egmenergo.cz. Rádi Vám poradíme s drobnými i složitými aplikacemi.