Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

Ověření přesnosti alternativních metod měření tepové a dechové frekvence

Zpět na všechny reference

Ověření přesnosti alternativních metod měření tepové a dechové frekvence

Ověření přesnosti alternativních metod měření tepové a dechové frekvenceOvěření přesnosti alternativních metod měření tepové a dechové frekvence
Ověření přesnosti alternativních metod měření tepové a dechové frekvencePro externího zákazníka jsme ověřovali možnosti a přesnost různých neinvazivních metod (např. optických, kapacitních, RF/radar) měření tepové a dechové frekvence pro implementaci v nositelném systému pro sledování pacientů a pro fitness zařízení. Pro náběr měření byly jako referenční přístroje užity certifikované monitory EKG/SpO2/RESP (MEK PAMO, Yonker M7, Protocol Propaq), snímané kamerou a datově připojené k počítači s aplikací pro sběr dat v jazyce Python. Tato aplikace sbírala referenční data, data měřená zkoumaným systémem, data z akcelerometrů a obrazy z kamer snímajících zkoumanou osobu a vytvářela datový balík k další analýze speciálním softwarem pro vyhodnocení odchylek a výpadků měření, který jsme rovněž vytvořili.

Zákazník: undisclosed/nezveřejněno/more customers/více zákazníků, EU, rok realizace: 2019

Elektroniku na zakázku pro vás vyvíjíme už 15 let.

Potřebujete i pro Vás moderní a spolehlivou elektroniku? Pro začlenění do Vašeho zařízení nebo kompletní nový výrobek či systém?

Zavolejte nám ☎ 537 014 211 nebo pište na vyvojari@egmenergo.cz. Rádi Vám poradíme s drobnými i složitými aplikacemi.