Vývoj elektroniky

Produkty

Podpora a zájmová sekce

 • Kontakt
 • Vyvolávací systém pro kavárny BOS16X  BOS16X - vyvolávací systém pro kavárny
  Popis zařízení

  Zařízení je vyvinuto speciálně pro samoobslužné kavárny a provozovny rychlého občerstvení (fast-food). Při objednávce pokrmu, jehož příprava zabere delší čas, zákazník obdrží rádiově ovládanou vyvolávací krabičku osazenou LED diodou a usadí se.

  Po dokončení přípravy obsluha stiskne tlačítko na řídicím panelu systému, zákazníkovi se rozbliká LED dioda vyvolávací krabičky a vyzvedne si pokrm oproti krabičce. Pryč je tedy doba čekání před barem i protivného halekání ("panini, kdo měl ty panini?").

  V uvedeném provedení je zařízení vybaveno šestnácti vyvolávacími krabičkami, ovládanými z jednoho řídicího panelu. Ovládání je možné automatizovat vhodným datovým propojením řídicího panelu s pokladním systémem.

  Řídicí panel systému. Každé tlačítko spouští blikání jedné vyvolávací krabičky; blikání krabičky je signalizováno prosvětlením tlačítka.
  Řídicí panel systému. Každé tlačítko spouští
  blikání jedné vyvolávací krabičky; blikání krabičky je
  signalizováno prosvětlením tlačítka.

  Vyvolávací krabičky jsou napájeny ze dvou tužkových (AA) baterií s životností typicky 1 rok (podle intenzity provozu). Rozměry vyvolávací krabičky jsou zvoleny tak, aby byla nepřehlédnutelná, dostatečně robustní a současně vcelku diskrétní; krabičky je možné i zmenšit. Zařízení je schopno signalizovat končící životnost baterie ve vyvolávací krabičce. Dosah rádiového spoje je v základním provedení 20 až 30 metrů, při potřebě pokrytí rozsáhlejších prostor je možná instalace opakovačů signálu pro dosah až v řádu stovek metrů.

  Zařízení pro Vaši potřebu rádi modifikujeme z funkčního i estetického hlediska podle Vašich požadavků. Je možné modifikovat rozměry i chování vyvolávací krabičky či doplnit systém displejem, vibrační nebo akustickou signalizací.

  Vyvolávací krabička

  Kontaktujte nás prosím pro cenovou nabídku (tel. 537 014 211, vyvojari@egmenergo.cz).

  Ke stažení
  Jméno souboru Popis Velikost Datum
  BOS16X-navod.pdf Návod k obsluze přivolávacího systému pro fast foody a kavárny BOS16X 183 KB 04.09.16 19:49